Targi Trendy i Innowacje

Kreowanie marki Metalmex to proces długofalowy i wielowektorowy, jednym z działań mającym temu służyć są targi branżowe Trendy i Innowacje. Wielkie spotkanie Biznesu z Designem, Sztuką i Sportem! Jest to impreza już z tradycjami, bowiem pierwsza ich edycja odbyła się we wrześniu 2010 rok.

  

Targi Metalmex Trendy i Innowacje to aktualne trendy, czołowi dostawcy, renomowane marki i najciekawsze rozwiązania techniki oraz technologii dedykowane firmom zajmującym się obróbką drewna, produkcją mebli i aranżacjami wnętrz.

  

Organizując je wzorujemy się na najlepszych, choć nie jest tajemnicą, iż staramy się o nadanie imprezie indywidualnego charakteru. Stąd też oprócz prezentacji przemysłu meblarskiego wiele różnorakich imprez towarzyszących zarówno kulturalnych jak i sportowych.

    00369

Za nami między innymi pokazy żużlowego mistrza Polski- Adama Skórnickiego, mistrza świata w trialu- Marcina Bugajewskiego,  dwie edycje Gali Boksu z udziałem Patryka Szymańskiego, zawodnika amerykańskiej grupy zawodowej GLOBAL BOXING i Łukasza Demczura – mistrza Polski w MuayThai Federacji IFMA i w Kickboxingu formuła K-1 Rules Federacji ISKA oraz zawody o Puchar Polski Strongman Metalmex Cup! z udziałem Mariusza Pudzianowskiego, 5-cio krotnego Mistrza Świata, najsilniejszego człowieka na świecie w historii Strongman.

 dsc_0061  

Metalmex to platforma łącząca świat biznesu ze sztuką i designem. Za Nami wystawy znanych polskich malarzy- Sergiusza Sachno, Miry Rewers, Janusza Argasińskiego, Natalii Rozmus, Beaty Pflanz, Hanny Styczyńskiej, karykaturzystów – Adama Pękalskiego, Dariusza Łabędzkiego oraz fotografików – Marzeny Olejniczak, Roberta Andre, Sławomira Tobisa, Michała Pazia, Katarzyny Piweckiej. czy koncert zespołu Blue Wave Band. Wystawy młodych designerów, studentów Politechniki Poznańskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego i Uniwersytetu Artystycznego, organizowane w ramach Metalmex’owskiej Areny Designu. Oraz ekspozycje pasjonatów nowych technologii prezentowane w strefie „Aktywni i kreatywni”, no i wiele, wiele innych atrakcji.

DSC_0276  

Nowością siódmej edycji targów była strefa. Upcyklingowy zawrót głowy, gdzie pokazano jak nadać nową formę i funkcjonalności niepotrzebnym przedmiotom. Natomiast

DSC_0133 DSC_0635