Targi Trendy i Innowacje

Kreowanie marki Metalmex to proces długofalowy i wielowektorowy, jednym z działań mającym temu służyć są targi branżowe Trendy i Innowacje. Jest to impreza już z tradycjami, bowiem pierwsza ich edycja odbyła się we wrześniu 2010 rok.

Targi traktujemy jako krok w kierunku konsolidacji środowiska branżowego i oczywiście promocji własnej firmy, ale przede wszystkim jako chęć podziękowania wszystkim naszym kontrahentom – zarówno dostawcom jak i odbiorcom oraz osobom w jakikolwiek sposób związanych z naszą firmą – za kolejne lata współpracy z nami.

dsc_0039-002  DSC_0133DSC_0276

Targi Metalmex Trendy i Innowacje to aktualne trendy, czołowi dostawcy, renomowane marki i najciekawsze rozwiązania techniki oraz technologii dedykowane firmom zajmującym się obróbką drewna, produkcją mebli i aranżacjami wnętrz.

Organizując je wzorujemy się na najlepszych, choć nie jest tajemnicą, iż staramy się o nadanie imprezie indywidualnego charakteru. Stąd też oprócz prezentacji przemysłu meblarskiego wiele różnorakich imprez towarzyszących zarówno kulturalnych jak i sportowych. Za nami między innymi pokazy żużlowego mistrza Polski- Adama Skórnickiego, mistrza świata w trialu- Marcina Bugajewskiego,  dwie edycje Gali Boksu z udziałem Patryka Szymańskiego, zawodnika amerykańskiej grupy zawodowej GLOBAL BOXING i Łukasza Demczura – mistrza Polski w MuayThai Federacji IFMA i w Kickboxingu formuła K-1 Rules Federacji ISKA oraz zawody o Puchar Polski Strongman Metalmex Cup! z udziałem Mariusza Pudzianowskiego, 5-cio krotnego Mistrza Świata, najsilniejszego człowieka na świecie w historii Strongman.

14468432_1212754102078146_1136987288318913435_o DSC_0635  dsc_7266

Metalmex to platforma łącząca świat biznesu ze sztuką i designem. Za Nami wystawy znanych polskich malarzy- Sergiusza Sachno, Miry Rewers, Janusza Argasińskiego, Natalii Rozmus, Beaty Pflanz, Hanny Styczyńskiej, karykaturzystów – Adama Pękalskiego, Dariusza Łabędzkiego oraz fotografików – Marzeny Olejniczak, Roberta Andre, Sławomira Tobisa, Michała Pazia, Katarzyny Piweckiej. czy koncert zespołu Blue Wave Band. Wystawy młodych designerów, studentów Politechniki Poznańskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego i Uniwersytetu Artystycznego, organizowane w ramach Metalmex’owskiej Areny Designu. Oraz ekspozycje pasjonatów nowych technologii prezentowane w strefie „Aktywni i kreatywni”, no i wiele, wiele innych atrakcji.

dsc_0061 0386 00369

Nowością siódmej edycji targów był strefa. Upcyklingowy zawrót głowy, gdzie pokazano jak nadać nową formę i funkcjonalności niepotrzebnym przedmiotom.

00038 dsc_0611 img_4044