V.A. Gallery Poland

Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć- Napoleon Hill
V.A. Gallery  Poland http://www.va-gallery.pl/ ma cel-  chce ułatwić potencjalnym odbiorcom szerszy dostęp do sztuki, sprawić, aby znalazła się ona w zasięgu ręki. Ma też nieodparte pragnienie, by uwrażliwić na jej odbiór.

  

V.A. Gallery Poland to przedsięwzięcie nietypowe. Z jednej strony galeria sztuki, prezentująca swą ofertę w przestrzeni wirtualnej, z drugiej zaś salon kulturalny, który pod skrzydłami Metalmex’u i Stowarzyszenia Metal Merge organizuje m.in. spotkania z cyklu „Mariaż sztuki z biznesem”. Z jednej strony misja, aby promować polską sztukę współczesną, z drugiej ambicja, by nie robić tego tylko w oparciu o tradycyjne i znane powszechnie formy prezentacji artystów i ich dorobku.

dsc_0406  IMG_3716

W ofercie Galerii znajdują się zarówno dzieła uznanych już twórców, jak i prace młodego pokolenie dopiero rozpoczynającego swą artystyczną drogę. Prezentowane dzieła należą do wielu nurtów polskiej sztuki współczesnej. Oferta Galerii to malarstwo sztalugowe, grafika, rysunek, fotografia, rzeźba, a także nowatorskie projekty aranżacyjne.

galeria_02 galeria_01 DSC_0171

Proponujemy również innowacyjne spojrzenie na pracę  artysty w ramach projektu Rent an Artist. Służymy ponadto doradztwem w zakresie tworzenia prywatnych oraz firmowych kolekcji sztuki współczesnej.

DSC_0116 DSC_0019 DSC_0922

Chcemy sprawić, by twórczość artystów była traktowana jak normalna praca, a ich dzieła jak towar na sprzedaż, który stanowi dopełnienie aranżacji wnętrza.